Meble drewniane produkcja i sprzedaz , meble designerskie, meble skandynawskie, meble lofotwe, meble biale, meble stylowe
Zadzwoń do nas: +48 660 599 407    

Przyjaciel każdego pisarza, ucznia, urzędnika. Biurko.

Biurko

Niezależnie od tego czy poszukujesz nowoczesnego, loftowego, klasycznego czy po prostu drewnianego biurka wszystkie łączy jedna cecha – FUNKCJONALNOŚĆ.  Biurko jest elementem wystroju wnętrz które jak żadne inne nie jest tak często wykorzystywane. Spędzamy przy nim wiele godzin zarówno na pracy, wykonywaniu zadań jak również odpoczynku. 

biurko loftowe

Które biurko dla kogo:
 

Biurka sosnowe wybieramy najczęściej do pokoju dziecięcego ze względu na przystępną cenę.

Biurka białe to obecny „must have” dla osób zmachanych w loftowych  i skandynawskich wnętrzach. Stają się nie tylk elementem wystroju naszych pomieszczeń ale rownieżswoistego rodzaju dodatkiem który ukazuję gust oraz pozycję zawodową jego posiadacza.

Biurka rustykalna, stylowe, prowansalskie to wybór dla tych którym zalezy na posiadaniu mebla na wiele lat.  Zazwyczaj pokrywane są one ekologicznym lakierem tak by przetrwały próbę czasu i użytkowania. Drewniane biurka posiadają przewaę nad ich laminowanymy konkurentami iż każde zadrapanie, pękniecie dodaje uroku a nie dyskwalifikuje mebel.

Biurko klasyczne drewniane

Jakie cechy powinno mieć dobre biurko:

  • odporny na zabrudzenia oraz urazy mechaniczne blat;
  • pojemne oraz podręczne szuflady;
  • stabilność mebla;
  • funkcjonalność  oraz wygoda dla użytkownika;

Pamiętajmy o tym iż dobrze dopasowane  oraz funkcjonalnie zorganizowane biurko to w obecnych czasach,  gdy często praca wymaga długotrwałego  siedzenia przy nim jest bardzo istotna  dla naszego zdrowia. Dokonując wyboru zwróćmy uwagę nie tylko na jego część wizualną ale również funkcjonalną. Wykonanie biurka z drewna stwarza możliwość dopasowania go pod nasze indywidualne preferencje.

Stylowe biurko drewniane